تو ۹۹ چی بپوشیم؟

بهترین تیپ های سال ۹۹

خب بهتره با هم چند تا از بهترین تیپ های سال ۱۳۹۹ رو ببینیم و بهش بپردازیم؛ اما قبلش یادآوری کنم که چند فصلی از همراهی بعضی از این ها میگذره اما همچنان هم طرفدارای خودش رو دارن پس با هم سری به این تیپ های مشترک برای امسال و شاید حتی سال بعد بزنیم.

 

بلیزر مردانه
مدل بلیزر مردانه

بلیزر

کت ها خصوصا کت و شلوارها از جمله ترند های امسال هستند.توی بهار و تابستان هم با کفش های کتونی و اسپورت و هم حتی با کفش های پاشنه دار طرفدارای خودشو داره.
بلیزر ها با انواع رنگ های جذاب و با قد های متفاوت و با انواع شلوارای خفنش که با توجه به استایل به راحتی میشه ست بی نظیر باهاش ساخت.
با توجه به ترند بودن شما میتونین تا رسیدن فصل سرما هم با لباس های چند لایه این فصل زمان مناسبی برای پوشیدن یک کت و شلوار یا کت و دامن و انداختن یک پالتو، بارانی یا کت پشمی روی شانه ها استفاده کنین. این استایل رو می تونی با بوت های بلند، کلاه و شال گردن هم کامل کنی.

 

مدل کت با شلوارک 99
مدل کت با شلوارک

کت با شلوارک
استفاده از کت های بلند و بلیزر ها با شلوارک های تنگ و اصطلاحا دوچرخه سواری از ترندی ترین های این دوره فشن است که به عنوان یک استایل عصرگاهی یا استایل خیایبانی در کشور های غیر مسلمان استفاده میشه. تو هم می توانی با انتخاب یک کت، شلوارک و یک کفش پاشنه بلند و نوک تیزی که خیلی پاشنه بلندی نداشته باشد یک استایل بی نظیر و باحال برای دورهمی های عصرانه با دوستانت درست کنی.

 

مدل جلیقه اندامی مردانه
مدل جلیقه اندامی مردانه

جلیقه های اندامی

جلیقه ها ترندی دیگه از فشن هستن که در بهار ۲۰۲۰ برگشتن و می تونی اونا رو به تنهایی، روی شومیز یا حتی روی یک آستین حلقه ای دیگه بپوشی.
این جلیقه رو می تونی با بوت و شلوارک یا با شلوار های بلند و گشاد ست کنی.

 

کیف تخم مرغی زنانه
مدل کیف تخم مرغی زنانه

کیف های تخم مرغی

اون زمانی که تخم مرغ معروف تو سال گذشته رکورد گرفتن لایک عکس های کایلی رو شکوند همه به این فکر افتادند که ای بابا این تخم مرغ جان چقدر محبوب بوده و ما خبر نداشتیم؛ این شد طراح های حوزه مد گفتن چه کنیم چه نکنیم بیایید کیف های تخم مرغی طراحی و تولید کنیم که نقشه شون هم گرفت و این کیف های تخم مرغی تبدیل شدن به یکی از کیف های ترندی در سال ۲۰۲۰.
و برند هایی از جمله لویی ویتون با همان پارچه کیف های معروفش و سیمون روشا (Simone Rocha) در طرح مرواریدی، برند هایی بودند که از این ترند در مجموعه بهار و تابستان ۲۰۲۰ خودشون استفاده کردند.

 

مدل کیف های بزرگ و سبدی زنانه
مدل کیف های بزرگ و سبدی زنانه

کیف های بزرگ و سبدی

کیف های بزرگ و سبدی احتمالا میخوان دلی از عزا در بیارن و انتقامشون رو از کیف های میکرو از برند ژاکوموس رو بگیرن که به زور یه دونه رژ لب توش جا میشه.
کیف دستی های سبدی که شبیه کیف خرید هستن از جمله ترند های کاربردی این فصل فشن به شمار میرن که برای حمل همه وسایل مورد نیاز مناسب هستن.

 

لباس طرح پوست حیوانات
مدل لباس طرح پوست حیوانات

طرح پوست حیوانات

طرح پوست حیوانات که نیازی به معرفی و گفتن ندارن. این طرح ها مدتیه که تو دنیای فشن محبوبیت زیادی پیدا کردن و تو سال گذشته طرح پلنگی محبوب ترین بود.

 

عینک بزرگ
مدل عینک بزرگ

عینک های بزرگ

بله از این فصل به بعد قراره عینک های بسیار بزرگ با فرم ها و شیشه های بزرگشون رو بیشتر ببینیم.
یه عده از منتقدا خدا رو شکر می کنن بابت تموم شدن دوره عینک های باریک و کوچک و یه عده دیگه از این عینک ها که شبیه دو تا نعلبکی روی صورت ظریفشون قرار میگیره ناراضی ان.
با این حال این روند طبیعی مد هستش و تا بوده همین بوده. برای ۲۰۲۰ عینک هایی به بزرگی عینک های طبی مادربزرگ هامون با بند ها و زنجیر های بزرگ و اغراق شده رو میبنیم کم کم که برند هایی از جمله فندی، پراردا، گوچی و استلا مک کارتنی جزو ترویج کننده های این روند مد تو اکسسوری هستن.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان